Ohlasy ke knize Život v ulicích 2020 • Průvodce českou kulturou, které napsali účastníci besed.

Český svaz žen – spolek rožnovských žen, Rožnov pod Radhoštěm (27.10.2023) Úžasná kniha, jejíž hodnota bude stále stoupat. Hodnotné odpoledne v našem spolku žen. Velice krásná přednáška a krásné odpoledne. Moc děkujeme K.T.E. Úžasné povídání. Někdy je opravdu nutné se ohlédnout zpátky, protože lidská paměť je velmi krátká. Těším se i na knihu a moc děkuji M.P.

Klub Za starou Prahu, z.s, Praha 1. (6.11.2023) Dnešní přednáška v Klubu Za starou Prahu v pondělí 6.11.2023, týkající se publikace prezentuje v barevné fotografii „momentky českých a moravských měst v období covidu v roce 2020“, považuji za zdařilou. Tato publikace bude získávat stále větší hodnotu s postupujícím odstupem času. Přeji hodně vitality tvůrci a mnoho úspěchů v práci. L.S.

Maitrea inspirace srdcem, s.r.o., Praha 1. (9.11.2023) Petře, moc pěkné povedené dílo!! Kniha je krásná a současně je to důležitý dokument o době, kterou jsme žili. A tvoje provázení knihou je inspirativní. Děkuju za krásný zážitek. Mám velkou radost, že se ti tvé dílo daří. Srdečně Z.B.

Knihovna města Hradec Králové (15.11.2023) Komorní účast nenarušila kouzlo myšlenky celé akce. Bylo to silné a snad myšlenky z knihy a fotky hlavně nezapadnou, hodně štěstí!. L.P.

Městská knihovna Litomyšl (21.11.2023) Děkujeme za komorní večer plný pozitivní energie. Fotografie ze smutné doby byly plné radosti a pohybu a my si najednou uvědomili, že opravdu na všem se dá najít něco pozitivního. I.P. Krásná přednáška, úžasný člověk. M.P.

Jindřichův Hradec, Muzeum fotografie a moderních obrazových médií (30.11.2023) Poděkování panu Ciznerovi za výjimečný zážitek, především připomenutí/ oživení si doby nedávné, která poznamenala naše žití a zasáhla do vývoje společnosti. A také za živou prezentaci fotografií s vysokou výpovědní hodnotou. P. Zajímavá retrospektiva → uvědomění si kolik jsme toho z tohoto období zapomněli. Díky B.K.

Krajská knihovna Pardubice (27.2.2024) Přátelé jsou jako Andělé, kteří nás zvednou, když naše křídla zapomenou létat. D.K.

Městská knihovna Jihlava (21.2.2024) Krásná kniha o životě v pohybu. Děkujeme. M.Š.

Městské kulturní středisko Adamov (29.2.2024) Děkuju za úžasně zpracované fotky, které promlouvají a mají tolik co říct. Roztočil se mi kolotoč vzpomínek, pocitů a přináší mě k hloubání, kde jsme byli a kde jsme teď? Jsem moc ráda za to, že si můžeme připomenout tu výjimečnou dobu plnou nových situací, které jsou nám v životě určitě k ponaučení, jak prožít život mnohem plněji, než kdykoliv dřív. Žít tak, aby jsme měli na co vzpomínat. L.P.

Obecní knihovna Kanice (5. 3. 2024) Díky za povídání o době, která nás poznamenala. Jsou a budou chvíle krize a možnosti jak jim čelit. Ukázal's nám několik možností. L.K. Moc děkujeme. Příjemné, poučné, inspirativní a velké zamyšlení. M.O. Díky! ?Proč jen těžké situace nás více stmelují?? M.F.

Knihovna města Olomouce (12.3.2024) Covid nebol len čiernobiely :) bolo zaujímané sa vrátiť v čase a taktéž zaujímavé aj to, ako uchopit fotku a celý psychologický aspekt situácie.